Ankara Buzdolabı Tamiri

Ankara Buzdolabı Tamiri

Ankara buzdolabı tamiri için servis birimimiz tüm marka ve modellerde sizlere yüksek performanslı ve uygun fiyatlı çözümler sunar. Buzdolabı tamiri için teknik donanıma sahip ekiplerimizle yerinde hızlı ve etkin bir tamir olacağı sunuyoruz. Ankara merkez teknik olarak il genelinde her ilçemizde ve tüm semtlerimizde aktif olarak yıl boyu hizmet veriyoruz.

ankara buzdolabı tamiri

Genel Buzdolabı Hata ve Sorunları

Buzdolabı soğutma sorunları servis firmamızın en sık karşılaştığı sorunların başında gelmektedir. Buzdolabı soğutmuyorsa bireysel olarak yapabilceğiniz çok birşey olmamakla birlikte deneyimli ve uzman bir servis firması ile çalışarak cihazınızı daha güvenli şekilde tekrar yüksek performanslı çalışır hale getirebilirsiniz.

  • Buzdolabını hava kanallarında tıkanma yaşanmış olabilir. Kanal içine bir madde kaçmış yada rezistanslar da sorun yaşanıyor olabilir.
  • Buzdolabı kapısının tam kapanmaması da dolabın soğutma yapmamasını sağlayabilir. Kapı fitillerinin kontrolünün yapılması gerekir.
  • Bazı buzdolaplarında gaz kaçağı yaşanması nedeni ile de bu sorun görülmektedir. Gaz dolumu gerekebilir ancak varsa sızıntı ve kaçak kontrolü de yapılmalıdır.
  • Buzdolabının sesli ve gürültülü çalışması da kullanıcıların şikayetleri arasında yer alır. Ankara buzdolabı tamiri ekiplerimiz bu durumda ekovat ve fan motoru kontrolü yapacaktır.
  • Buzdolabım su akıtıyor şikayeti de son zamanlarda sıkça görülen şikayetlerdendir. Detaylı bir kontrol yapılması gerekmektedir.

Yukarıda bahsi geçen tüm buzdolabı teknik sorunlarında sizlere kaliteli işçilik ve günceli bir servis olacağı sunuyoruz. Ankara buzdolabı servisi için bizlere her zaman ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiğimiz Buzdolabı Çeşitleri

Eski yeni farketmeden firmamız Ankara merkez teknik tüm buzdolaplarında servis ve tamir hizmeti vermektedir.

  1. Mini Buzdolabı ürünleri
  2. Ev tipi buzdolabı
  3. Gardrop buzdolapları
  4. Sanayi tipi buzdolabı ve dondurucular
  5. Reyon tipi buzdolabı ürünleri

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir