Ankara Mitsubishi Klima Servisi

Ankara Mitsubishi Klima Servisi

Mitsubishi Klima Servisi Ankara

Ankara Mitsubishi Klima Servisi

Ankara Mitsubishi Klima Servisi her türlü teknik beklentinizi karşılayan ve klimanızdaki problemi kalite standartlarına uygun, garantili bir şekilde ortadan kaldıran her daim ulaşabileceğiniz bir servistir. Hangi mevsimde olursanız olun dilediğiniz mevsimi sizlere getiren klimalar gerekli bakımları yapıldığı takdirde gayet fonksiyonel ürünlerdir. Ancak bazen kullanıcı hatası ya da uzun süre kullanmama gibi durumlarla cihazlarda bir takım aksamalar meydana gelebiliyor.

Bu gibi olumsuz durumlar aslında gayet hızlı bir şekilde ortadan kalkabilecek durumlardır. Önemli olan Mitsubishi klimalarında uzman ve cihazlarını çok iyi tanıyan bir servisten destek almaktır. Ankara ilinde yıllardır Mitsubishi klimaların onarımı üzerine çalışmış olan servis işletmemizden bu anlamda her daim destek alabilirsiniz.

Yaygın Klima Problemleri

Klimanızdan verim alamama, sigorta atması, koku gelmesi, sesli çalışması gibi pek çok nedene bağlı arıza oluşabilir.

Klimadan Koku Gelmesi

Bu arızalardan bize sıklıkla gelenlerden bir tanesi klimadan koku gelmesidir. Klimalar çalıştığı ortamdan dolayı pek çok kokuyu bünyesine nüfuz eder. Bu koku klima çalıştıkça sirkülasyon dolayısıyla eve geri döner. Koku sorununu aşmak için bir takım tedbirler alınabilir. Bunun için evvela düzenli filtre bakımı yapılması gerekiyor.

Filtreler düzenli bakım olmadığı takdirde bu toz, bakteri, mobilya parçasından gelen kokuları geri yansıtır ve ortam çok kötü kokar. Filtre bakımı yıllık bakım içerisinde güzel bir şekilde yapılacağından servisimiz sizlerin klimasına bu bakımı yapmış olacak ve klimanız sorunsuz, kokusuz bir şekilde çalışmaya devam edecektir.

Klimanın Sigorta Attırması

Klimanın sigorta attırması ise bir diğer problemdir. Eğer klima sigorta attırıyor ise kesinlikle bir müdahalede bulunmayın. Elektrik çarpmalarına maruz kalmamak adına hemen bizimle yani Ankara Mitsubishi Klima Servisi yetkilileri ile irtibata geçiniz. Klimanın sigorta attırması besleme kabloları ile alakalı olabilir. Kablodaki kısa devre durumu sigortaları sürekli olarak attırıyor olabilir. Değişim gerekecektir ki bunu orijinal parça değişimi çerçevesinde ekiplerimiz yapmaktadır.

Elektrik akımını ileten kablolarda bir sorun olduğunda fazla akım ya da ani akım gibi durumlar ortaya çıkabilir bu da sigortanın atmasını tetikleyebilir. Bu kablolar yenileri ile değiştirilmelidir. Bunu sizin için teknik servisimiz yapmaktadır. Eğer fan motoru sargıları kısa devre yapıyorsa fan motorunun da değişmesi gerekebilir. Ankara Mitsubishi Klima Servisi olarak ekibimizin yapacağı inceleme sonrasında arızanın neden kaynaklandığı ortaya çıkacak ve doğru yöntemle hızlı bir şekilde onarımı yapılacaktır. Ankara Mitsubishi Klima Servisi Mitsubishi klimalar konusunda uzman personeli ile bir telefon uzaklıkta. Klima şikâyetleriniz son bulsun, dilediğiniz hava sizin olsun.

Yıllardır ısıtma ve soğutma alanında hizmet veren firmamız siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için çalışıyoruz. Ankara Mitsubishi klima teknik servis hizmeti ile bu marka klimalarınızın garantili tüm onarım ve bakımları tarafımızdan yapılmaktadır.Yaz aylarında en çok ihtiyacınız olan klimanın bakım ve onarımlarını mutlaka zamanında yaptırmalısınız. Bakımı yapılmaya klimalar zamanlar hem kendi çalışma kapasitesini azaltır hem de insan sağlığına zarar verir.

Firmamızın Hizmetleri

Ankara Mitsubishi Klima Servisi olarak yaz bakım paketi ile toz filtresi, polen filtresi, tahliye hortum gider bakımı, gaz dolumu gibi temel bakımları yaparken özel temizlik solüsyonları ile hem iç ünitenin hem de dış ünitenin içerine yerleşen toz ve kirleri anında temizleyerek klimanızı ilk günkü haline geri getiriyoruz.

Arıza onarım hizmetleri ile profesyonel ekibimiz arızalanan klimaların hem yerinde hem de demonte edip atölyemize getirerek kısa sürede müdahale ile onarım yapmaktadır. Kullanılan tüm yedek parçalar orijinal parçalar olmakla beraber kesinlikle ikinci el çıkma parça kullanımı yapılmamaktadır.

  • Ankara Mitsubishi Klima Servisi
  • Mitsubishi Klima Bakım Servisi
  • Mitsubishi Klima Montajı

Hem montaj hem de bakım işlemleri sırasında temizlik de önemlidir bizim için. Ankara Mitsubishi Klima Servisi tarafından yapılan işlerin ardından sizlere kesinlikle çöp vs. bırakılmaz.

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir