Ankara Regal Servisi

Ankara Regal Servisi

Ankara Regal Servisi

Ankara Regal Servisi

Ankara Regal Servisi beyaz eşya, klima, televizyon ve şofben gibi ürünleri ile ev ve işyerlerinde sıklıkla tercih edilen Regal marka ürünlerin garantili onarım ve bakım servisini yapan, Ankaralılar için müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren bir servistir. Beyaz eşya, klima ya da şofbenlerde meydana gelebilecek bir aksama, bozulma ya da parça değişimi konularında hızlı ve güvenilir hizmet anlayışını benimsemiştir.

Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşyalarınız evlerin ya da iş yerlerinin sürekli çalışan cihazlarıdır. Bu sebeple ara ara bakımların yapılması, herhangi bir sorun çıkmasın diye önceden detaylı bir şekilde incelenmesi gerekebilir. Bu sebeple en azından yılda bir kez çağıracağınız alanında uzman Regal servisi ile tedbirinizi önceden alabilirsiniz.

Aynı şekilde beyaz eşyalarınızla ilgili de çok fazla benzer Şikâyetler alıyoruz. Çamaşır makinesinde kazanın dönmemesi, su akıtması, kapısının kilitlenmemesi, su boşaltmaması, ses yapması, program takılması, yumuşatıcıyı almaması, sigortayı attırması gibi… Buzdolaplarında ise en çok şikâyet edilen konulardan birisi buzdolabının yeteri kadar soğutmaması ve bu nedenle gıdaların bozulmasıdır. Buzdolabının soğutmaması birkaç nedene bağlı olarak gelişebilir.

Örneğin elektrik devresinde bir sorun olabilir. Bildiğiniz gibi buzdolabı içerisinde pek çok sistemi barındırıyor. İçinde yer alan boru sisteminde bir arıza olması durumunda arıza gelişmiş olabilir. Bu gibi bir durumda buzdolabının verimli soğutması için bir müdahale gerekecektir. Alanında uzman sertifikalı personelimiz buzdolabınız için gereken hamleleri yapacak ve en son testlerini yaparak size tam kapasitede soğutan buzdolabınızı teslim edecektir.

Bu gibi sorunlar bizim yani Ankara Regal Servisinin uzmanlık alanına giren arızalardır ve tek bir telefon ile sizleri bu sıkıntılı durumlardan kurtarmaktayız. Seçkin ve uzman personelimiz öncelikle evinize ya da işyerinize gelerek arıza tespiti yapacaktır. Beyaz eşya ya da kombinizdeki sorunu tespit ettikten sonra tam donanımlı servis aracından gerekli tamir takımını alacak ve çalışmalarına başlayacaktır. Bu arada eğer gerek duyulursa orijinal yedek parça takviyesi yapacaktır.

Hızlı ve Garantili Servis Hizmeti

Uzman personelimiz hızlı ve etkili müdahaleleri ile cihazınızdaki sorunu en kısa sürede çözecektir. Ankara Regal Servisi olarak kaliteli ve hesaplı hizmet anlayışı ile sizleri büyük maddi külfet altına sokmuyoruz. İşlem bitiminde kapıda nakit ya da kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Ankara Regal Servisi gibi beyaz eşyakombi ve klima bakımında uzman olan ekiplerin tercih edilmesi çok önemlidir. Bunun nedeni ise, Regal markalı ürünlerin tamiri ve bakımı işinde uzman olan ekiplerimizin, sertifikalı olmasıdır. Konusunda başarılı olan ekiplerin tercih edilmesi çok önemlidir. Aradığınız mükemmel çözümleri sizler için sunan Regal çalışanı ekiplerimiz, sertifikalı ve eğitimlidir.

Kombi ya da beyaz eşyalarınızda pek çok sorunla karşılaşabilirsiniz. Örneğin kombinin verimsiz ısıtması, yanarken patlama yapması, sıcak su açıldığında peteklerin aşırı ısınması, kombinin çok ses yapması, su akıtması, sıcak su gelmemesi ve daha pek çok problem sayılabilir. Bu gibi durumlarda mutlaka Regal garantili servisi olarak bizleri arayın.

Müşteri onayı olmadan hiç bir şekilde iş yapmamaktadırlar. Yedek parça konusunda, yine müşteri onayı beklenmektedir. Temizlik ve yıllık bakım hizmetlerinde de, aradığınız mükemmel hizmet Ankara Regal Servisi çalışanları tarafından sunulmaktadır.

Günümüz teknolojisinin son ürünleri hakkında da düzenli eğitim gören ekiplerimiz, güvenli ve etkili bir hizmet sunmaktadır. Garantili tamir ve bakım hizmeti sunan işin uzmanı ekiplerimiz, oldukça etkili çözümlerle hareket etmektedir.

Günümüz şartlarında, başarılı ve etkili teknik servis hizmeti sunmak için, Ankara Regal Servisi gibi hali hazırda sertifikalı servis olmak gerekir. Teknik servis hüviyetindeki elemanlarımız, aradığınız sağlıklı tamir ve bakım hizmetlerini sunmaktadır. Teknik servis olmayan ve sertifikalı yetkili servis olmayan tamircilerin tercih edilmesi, sıkıntı oluşturacaktır. Bu nedenle sertifika eğitimi çok önemlidir.

Tecrübe bir teknik servis elemanında olması gerekir. Aynı zamanda Regal markalı ürünlerinize müdahale eden kişiler konusunda uzman olmalıdır. İş ahlakı ve işini meslek edinme gibi özellikler, mutlaka bir teknik servis elemanında olması gerekir. Aradığınız mükemmel hizmet anlayışı için, cihazdan en iyi şekilde anlayan bakım onarım ve tamir hizmetleri tercih edilmelidir.

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir