Ankara Süsler Servisi

Ankara Süsler Servisi

Ankara Süsler Servisi

Süsler Servis Ankara

Ankara Süsler Servisi, Süsler marka kombi ve beyaz eşyalarınızda çıkabilecek her türlü arıza ve bakıma anında müdahale etmektedir. Klima ve kombi denildiğinde akla ilk gelen firmalardan birisi olan Süsler marka kalitesi ve geniş dağıtım ağı ile ev ve işyerlerinde sıklıkla gördüğümüz bir markadır. Kombiler kışın ısınmamız için ve sıcak su temini için olmazsa olmazımızdır. Özellikle doğalgaz dağıtımının yaygınlaşması sonrasında kombisiz evler neredeyse yok denecek kadar azdır.

Düzenli Kombi Bakımı

Ancak kombilerin düzenli bakımdan geçmesi gerekir. Düzenli bakımdan geçmeyen kombiler zaman içerisinde arızalanabilir.

Yaygın Kombi Problemleri

Patlamalı Yanma

Kombiler de sıklıkla karşımıza çıkan problemlerden birisi patlamalı yanması olarak karşımıza çıkıyor. Kombi yanması esnasında bir gecikme söz konusu olduğunda gaz birikmesi ortaya çıkıyor. Gaz birikmesi sonrasında şiddetli bir yanma ile karşı karşıya gelebilirsiniz. Gaz ve çakmak ayarlarının kontrol edilmesi bu aşamada önemlidir. Kombi için yaptırılacak yıllık bakımlar neticesinde böyle sorunlarla karşılamak durumunda kalmazsınız.

Peteklerin Aşırı Isınması

Kombinizde sıcak suyu açmanızla beraber petekler gereğinden fazla ısınıyorsa burada yine bir problem söz konusu olabilir. Bunun nedeni sıcak su açıldığı anda kalorifer kısmının kapatma işlemini tam olarak yerine getiremiyor oluşudur. Sıcak su akışında dengesizlikler meydana gelecek ve bir ısınıp bir soğuyacaktır. Böyle bir durumda da genel ayarların kontrolü gerekmektedir.

Servis çağırarak gerekli kontrolleri yaptırmalısınız. Seçkin ve uzman personeli ile Ankara Süsler Servisi, Süsler marka kombinizde bu tip bir sorunlar karşılaştığınızda sizlere gerekli bakım desteğini sağlamaktadır. Kombinizi açtınız ancak sıcak su alamıyorsanız musluktan gelen su ve kalorifer sistemi arasında bir problem ortaya çıkmış demektir. Bu durumda musluktan akan su kalorifere verilecek ve bu durumda sıcak su musluktan gelmeyecektir. Bu ayrışmayı üç yollu vana dediğimiz vana yapmaktadır.

Bu üç yollu vanada büyük ihtimalle bir sorun yaşanıyordur. Özellikle kış aylarında su hattı içerisinde farklı bir noktadan su karışması var ise ve su gereğinden fazla açılmış ise aynı şekilde musluktan sıcak su almak oldukça zor olacaktır. Bu hatalar ve arızalar çok komplikedirler. Yani kendi başınıza bu hataların üstesinden gelemezsiniz. Mutlaka alanında uzman bir Süsler servisi ile temasa geçmelisiniz.

Kombinizi açtınız ancak sıcak su alamıyorsanız musluktan gelen su ve kalorifer sistemi arasında bir problem ortaya çıkmış demektir. Bu durumda musluktan akan su kalorifere verilecek ve bu durumda sıcak su musluktan gelmeyecektir. Bu ayrışmayı üç yollu vana dediğimiz vana yapmaktadır.  Bu üç yollu vanada büyük ihtimalle bir sorun yaşanıyordur.

1 Yıl Yedek Parça Garantisi

25 yıllık tecrübesi ile koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Ankara Süsler Servisi bu saydığımız problemlere benzer pek çok sorunda sizlere gerekli onarım ve bakım desteğini sağlamaktadır. Parça değişimlerinde 1 yıllık parça garantisi vermekle beraber kalite standartlarına uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. Süsler beyaz eşyaları ile yaşayacağınız herhangi bir sorunda Ankara Süsler Servisini gece gündüz demeden rahatlıkla arayıp yardım talep edebilirsiniz.

Ankara Süsler Servisi, Süsler marka kombi ve beyaz eşyalarınızda çıkabilecek her türlü arıza ve bakıma anında müdahale etmektedir. Klima ve kombi denildiğinde akla ilk gelen firmalardan birisi olan Süsler marka kalitesi ve geniş dağıtım ağı ile ev ve işyerlerinde sıklıkla gördüğümüz bir markadır. Kombiler kışın ısınmamız için ve sıcak su temini için olmazsa olmazımızdır.

Özellikle doğalgaz dağıtımının yaygınlaşması sonrasında kombisiz evler neredeyse yok denecek kadar azdır. Ancak kombilerin düzenli bakımdan geçmesi gerekir. Düzenli bakımdan geçmeyen kombiler zaman içerisinde arızalanabilir. Kombiler de sıklıkla karşımıza çıkan problemlerden birisi patlamalı yanması olarak karşımıza çıkıyor.

25 yıllık tecrübesi ile koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Ankara Süsler Servisi bu saydığımız problemlere benzer pek çok sorunda sizlere gerekli onarım ve bakım desteğini sağlamaktadır. Parça değişimlerinde 1 yıllık parça garantisi vermekle beraber kalite standartlarına uyumlu bir şekilde çalışmaktadır.

Süsler Beyaz Eşya Servisi

Süsler beyaz eşyaları ile yaşayacağınız herhangi bir sorunda Ankara Süsler Servisini gece gündüz demeden rahatlıkla arayıp yardım talep edebilirsiniz.

Ankara Süsler Servisi olarak şunu katiyetle belirtmek isteriz ki ; yıllık belirli periyotlar ile bakıma ihtiyaç duyan klima ya da beyaz eşyalar ya da kombilere bu işlemler eğer zamanında yapılmazsa ileride daha büyük sorunlara yol açabilir. Bu noktada sağlıklı bir teknik servis hizmeti tüm bu cihazların sorunsuz bir şekilde kullanım süreçleri arttırılabilir. Klima, kombi ya da her türlü beyaz eşya için kaliteli bir hizmet Ankara Süsler servisi ile en ideal çözümler müşterinin ayağına kadar gelmektedir.

Ankara Süsler Servisi tarafından kusursuz bir hizmet ışığı altında müşterinin isteğine bağlı olarak yerinde bakım seçenekleri profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Üstelik kış ayları içerisinde bilindiği üzere en büyük dertlerden biri kombilerin bir takım sorunlar çıkarmasıdır. Bu da son derece doğaldır.

Bütün bir yıl boyunca, özellikle de kışları hiç durmadan Süsler kombilerin sürekli olarak kullanılması nedeniyle bir takım sorunları yanında getirmektedir. Bu yüzden süsler kombiler için belirli bir zaman içerisinden periyodik bakımları mutlaka yaptırılmalıdır. Aynı şekilde klimalar için yaz artık yavaş yavaş gelirken bu tür iklimlendirme cihazları adına periyodik bakımlarının yaptırılması bütün bit yaz süre boyunca her hangi bir sorun yaşanmadan halledilmesine olanak sağlamaktadır.

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir