Ankara Vestel Servisi

Ankara Vestel Servisi

Ankara Vestel Servisi

Vestel Servis Ankara

Ankara Vestel Servisi sizlere hiç olmadığı kadar rahat ulaşabileceğiniz profesyonel bir servis imkânı sunuyor. Vestel beyaz eşya, kombi ve klimalarından herhangi birini kullanıyorsanız çok şanslısınız demektir. Çünkü Ankara’da geniş servis ağı ile hizmet veren Ankara Vestel Servisi sizi her türlü teni anlamda zor durumdan kurtarıyor. Beyaz eşyalar genellikle uzun vadede dayanıklı cihazlar olara tasarlanırlar…

Ancak elbette her cihazın bir kullanım yöntemi vardır. Bu kullanım talimatları doğru bir şekilde uygulanmaz ise ortaya istenmeyen arızalar çıkabilir. Keyfinizi kaçıracak sürprizlerle karşılaşmamak için elbette beyaz eşyanızın düzenli bakım ve kontrollerini yaptırmalısınız. Ankara ilinin neresinde olursanız olun Ankara Vestel Servisi etrafa yayılmış olan servis ağı ile yanınızda.

Vestel Beyaz Eşya Servisi

Fırınlar beyaz eşya denildiği zaman akla ilk gelen ve evlerimizin olmazsa olmazlarındandır. Yemek pişirme işleminin yapılabilmesi için fırınlarımızın düzgün bir şekilde çalışması gerekir. Fırınların çalışmaması pek çok nedene bağlı olarak gelişir. Fırın çalışmıyorsa sigortanın atmış olma ihtimali vardır. Ayrıca fişini de kontrol ediniz. Saatli bir model kullanıyorsanız saat ayarlarında bir sorun olabilir. Fırında bir ısıtma problemi var ise uzaktan kumandasından sıcaklık ayarını kontrol ediniz.

Eğer fırınınızın iç aydınlatma lambası yanmıyor ise lambalarda bir arıza olabilir, kontrol ediniz. Fırınlarda bir diğer sorun alt üst aynı kıvamda pişirmeme sorunudur. Raf konumları, pişirme süresi ve sıcaklık değerleri için kullanım kılavuzundan yararlanmanızı öneririz. Eğer ocak gözü alev almıyorsa gaz ve basıncın ürünle aynı değerlerde olup olmadığını kılavuzdan inceleyiniz.

Regülatör eski ise ocak gözünde alev almama sorunu çıkabilir. Doğalgaz kullanıyorsanız doğalgaz vanasını kontrol ediniz. Ayrıca şebeke hattında bir problem olmadığından da emin olunuz. Fırınınızın enjektörleri kirlenmiş ise temizleyin ve ocak gözünü yeniden yakmaya çalışın. Tüm bunlara rağmen çalışmıyor ise vakit kaybetmeden Ankara Vestel Servisi uzman teknisyenlerimizden yardım talep ediniz. Doğalgaz ve elektrikli ürünler tehlike arz ettiğinden bilinçsizce bir harekette bulunmayınız. Servisimizin yetkili birimi en kısa zamanda kapınızda olacaktır.

Çamaşır Makinesi

Vestel ürünlerinden bir diğer sık kullanılanı çamaşır makineleridir. Çamaşır makineniz çok titreşim yapıyor ve rahatsızlık veriyorsa çamaşır makinesinin ayaklarında sorun olabilir. Ayaklarına bir bakım yaptırabilirsiniz. Eğer çamaşır makinenizi sert bir yere dayadıysanız sert yere temasını engelleyiniz. Çamaşırların dengesiz yerleştirilmesi ya da kapasitesinin üstünde doldurulması da çamaşır makinesinde titreşime neden olabilir. Size sunduğumuz bu ufak pratik yöntemlerden sonuç alamazsanız riske girmeden Ankara Vestel Servisi olarak bizlerden destek talep ediniz.

Teknik servis hizmetinde en sağlıklı yöntemlerle çalışan Ankara Vestel Servisi bünyesinde hizmet veren ekiplerimiz, bir teknik servis hizmeti için gerekli olan özelliklere sahiptir. Başarılı ve etkili bir teknik hizmet için, işin uzmanı olan ekipler tercih edilmelidir. Zamanında yapılan yıllık bakımlar, yıl boyu çalışan klima, kombi ve beyaz eşyaların daha iyi çalışmasına yardımcı olacaktır. Bu nedenle, kombi bakımları son bahar aylarında, klima bakımları ilkbahar aylarında yapılmalıdır.

Ankara Vestel Kombi Servisi

Kombi bakımında, öncelikle ısıtıcı bölüm test edilir. Isıtıcı bölüm sayesinde kullanım suyu ve petekler ısınır. Baca fanını testi de önemlidir. Müşteri şikâyetleri de değerlendirildikten sonra, yapılacak bakım ve onarım işlemi, müşteri onayına sunularak, yapılır. Yaz aylarında rahat etmek için, serinletici cihazlar alırız. Ancak, bakımsız cihazlar her zaman için sorun çıkarmaktadır.Bakım işlemleriniz için bizi yani Ankara Vestel Servisi olarak firmamızı arayıp randevu talep edebilirsiniz.

  • Ankara Vestel Servisi
  • Vestel Klima Servisi
  • Vestel Televizyon Servisi
  • Vestel Beyaz Eşya Servisi

Klima bakımında uzman olan Ankara Vestel servisi, öncelikle toz temizliği, filtre ve polen temizliği yaparlar. Daha sonra diğer parçalar tek tek test edilir ve bakımları yapılır. Yedek parça ihtiyacını rahat karşılayan sertifikalı ve eğitimli ekiplerimiz, kısa zamanda iş teslimi yaparlar. Tecrübeli ve birikimli elemanlarımız, işini meslek edinmiş kişilerdir.

Ankara Vestel Klima Servisi

Ankara Vestel Klima Servisi olarak derdimiz çalışmayan klimalarla… Sıcak yaz aylarında sizleri ferahlatan, kış günlerinde sıcak hava veren klimalarımız pek çok nedene bağlı olarak aksayabiliyor. Böyle bir durumda ise gecikmeler aklınıza gelerek servis ile kim uğraşacak diye düşünmeyin. Ankara Vestel Klima Servisi yaygın hizmet ağı ile hemen kapınızda…

Üstelik kendi başınıza klimaya müdahale ederseniz çok daha büyük sorunlara neden olabilirsiniz. Klimalar çok aksamlı elektronik ürünler olarak rutin bakıma ihtiyaç duyarlar. Bu rutin bakımlar neticesinde genel olarak bir sorun da yaşanmaz.

Ancak uzun süre kullanılmayan klima cihazları bir süre sonra sesli çalışma, kötü koku yayma, açılıp kapanma ya da kumanda sorunları gibi problemler ortaya çıkarabilirler. Bir takım arızalar gerçekten çok basit sebeplere dayanabilirken bazıları ciddi manada teknik detaylara sahiptirler. Siz yine de ne olursa olsun servise danışmadan herhangi bir eylemde bulunmayın.

Klimalar bazı durumlarda istediğiniz verimle çalışmaz. Bir bakmışsınız az soğuk veriyor ya da az ısı veriyor. Öncelikle klimanızı hangi moda çalıştırdığınıza dikkat edin. Bazen istenmeyen moda çalıştırıldığında klimanın verimi doğal olara düşebiliyor. Klima cihazının modunda bir sorun yok ise muhtemelen filtrelerle alakalı bir durum söz konusudur. Filtreler zaman içerisinde toz ve bir takım bakteriler nedeniyle tıkanır. Isıtma ve soğutma gibi fonksiyonlar bu nedenle istendiği gibi olmaz.

Filtrelerin belirli aralıklarla mutlaka bakımının yapılması gerekir. Klima dış ünitesinde hava giriş ve çıkışları kapalıysa klimadaki performans düşebilir. Dış ünitenin kontrollerinin yapılması gerekir. Bu işlemleri yaptınız ancak hala istediğiniz verimi alamıyorsanız derhal Ankara Vestel Klima Servisi olarak bizlerle irtibata geçiniz. Teknik ve donanımsal hangi tür bir arıza ile karşılaşmış olursanız olun en hızlı şekilde müdahale edilerek onarımı yapılacaktır.

Klima Sesli Çalışıyorsa

Vestel klima üniteniz eğer çok sesli çalışıyor ise fan motorunda bir sorun var demektir. Fan motorunun kontrolü gerekir. Şayet fan motorunda bir arıza var ise orijinal yedek parça ile değiştirilmesi gerekir. Sizlere Vestel klimalarda her türlü orijinal yedek parça teminini sağlayan Ankara Vestel Klima Servisi bu konuda da yanınızda. Servis ağımız çok geniş olduğundan Ankara şehrimizin neresinde oturuyor olursanız olun aramaktan çekinmeyin.

Gezici servis arabalarımız size en yakın mesafedeki servis ağımızdan hareket ederek anında ev ya da işyerlerinize geliyor. Klimalarınızda oluşan arızalar için bizimle dilerseniz online, dilerseniz GSM çağrısı dilerseniz telefon yolu ile yardım talep edebilirsiniz. Klimanızdaki arıza garantili onarılsın, size keyfini sürmek kalsın…

Ankara Vestel klima Servisi uzun bir müddet kullanılmakta ve bu kullanım süresince bir bakıma ihtiyaç duymakta. Bu hususta kaliteli bir teknik servis arayışına giren kişilerin belli başlı şeylere dikkat vermesi gerekir. Kurumumuz tüm bu tarz eşyalar için size belli hizmetler sunmaktadır.

Klimalardaki aksaklıkların bakımı oldukça titizlenerek yapılmaktadır. Kışın ve yazın bakımları bu şekilde yapılmak zorundadır ki hiç bir sorun yaşanmasın. Ankara Vestel klima Servisi bakımı süresi boyunca cihazın performans testleri ve kullanım testleri ve kontrolleri yapılmakta. Bu şekilde servisimiz bakım hizmetlerini de yüksek kalitede sunmaktadır. Klima bakım ve onarımda uzman personelimizle filtrenin temizliği, polen temizliği yapılmaktadır. Klima bakım önemli derecede hassas bir şekilde yapmaktayız.

  • Ankara Vestel Klima Servisi
  • vestel klima Montaj
  • Vestel Klima Bakım Ve Tamiri

Ankara Vestel klima Servisi hizmetinde son derece kaliteli bir iş yapmaktayız. Bakımları belli bir aralıkta yapmak klimanın ömrünü uzatacaktır. Bu yüzden buna önem vermek gerekir. Bunlara dikkat edildiği takdirde klimanız uzun süre bozulmayacaktır. Yaz yaklaşırken ayrı bir bakım yapılması şarttır. Klima temizliği çok önemlidir. Ankara Vestel klima istenilen özellikte hizmet vermeye devam edecektir.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir