Ankara Viessmann Servisi

Ankara Viessmann Servisi

Ankara Viessmann Servisi

Viessmann Servis Ankara

Ankara Viessmann Servisi kombi şofben ve klimalarda meydana gelen her türlü arızayı yerinde tespit eden Viessmann ürünleri konusunda uzman kadrosu ile garantili hizmet sunan servistir.

Dünyanın dört bir yanına yayılmış olan Viessmann kombi, klima ve şofbenler pek çok özelliği ile tercih sebebi olmaktadırlar.

Ev ve işyerlerinde hemen her gün kullandığımız bu cihazlar doğru bir şekilde kullanıldığında uzun vadede iş görmektedirler. Ancak bazen elimizde olmadan bazen de elektrik bazlı bazı durumlardan dolayı bozulabiliyorlar. Arızaların karşısında en net şekilde düzenli bakımla durulabilir.

Düzenli bakıma rağmen arızalar oluşuyorsa hemen bizi arayabilirsiniz. Ankara Viessmann Servisi olarak kış gününde ısınma probleminizi çözmekte yaz gününde serinleme ihtiyacınızı her daim karşılamaktayız.

Viessmann marka kombi, klima ve şofbenler pek çok modelden oluşmaktadır. Geçmişten günümüze çıkmış tüm modeller konusunda bilgili teknisyenlerimiz cihazların hem dış hem de iç aksamlarına, parçalarına hâkimdirler. Bu nedenle sorununuz ne olursa olsun en hızlı şekilde çözmektedirler.

Ankara Viessmann Kombi Servisi

Kombilerden verim alamama ya da kombinin gaz kaçırması, ses çıkarması gibi pek çok şikâyet sayılabilir. Özellikle son dönemde Ankara Viessmann Servisi olarak aldığımız şikâyetlerden bir tanesi kombinin arı sesine benzer bir ses çıkartması. Bu durum kullanıcıları hayli endişelendiriyor. Kombiden arı sesine benzer ses çıkmasının nedeni kombi içerisinde bulunan ve petek suyu ile sıcak suyu birbirinden ayıran 3 yollu vanada bir problem oluşmasıdır.

Gerekli bakım yapılmadığı zaman bu üç yollu vanada farklı sesler ortaya çıkar. Bunlardan biri de arı vızıltısı gibi bir sestir. Bu sesin ortadan kalkmasını istiyorsanız teknisyenlerimiz kombi içerisinde bulunan iç yay takımını değiştirecektir.

Bu kısım bazı kombilerde sarı pirinçten imal edilmiş olup bazılarında plastiktir. 3 yollu vana grubu değişmek durumundadır. İso 9001 belgeli ve TSE standartlı servis olarak sizlere orijinal yedek parça temini gerçekleştirmekteyiz.

Orijinal Yedek Parça

Yedek parçalar orijinal olduğu için Viessmann kombinizle herhangi bir uyuşmazlık sorunu olmayacaktır. Bazı servisler ucuza kaçarak sırf iş görsün diye sizlere yan sanayi parça sunmaktadırlar. Bu yan sanayi parçalar cihazınıza zarar vermekte ve daha büyük problemlere neden olmaktadır.

Bu nedenle orijinal parça ile size garantili hizmet veren Ankara Viessmann Servisi ile irtibata geçerek kombinizin uzun vadede çalışmasını teminat altına almış olacaksınız.

Ankara Viessmann Servisi şehrin her yanında bu hizmeti gece gündüz vermekte olup aklınıza takılan her soruda sizlere yardımcı olmaktadır.

Kaliteli servis ile garantili sonuç almak istiyorsanız Ankara için tek numarası olan Ankara Viessmann Servisi ile irtibata geçin.

Viessmann uluslararası öncü bir firmadır. Sunmuş olduğu ısıtma, soğutma ürünleri ile sık sık tercih edilmektedir. Bu ürünlerin bakımları da büyük bir önem taşımaktadır. Düzenli olarak bakımların yapılması gerekmektedir. Ankara Viessmann servisi olarak biz tüm bakım ve tamir hizmetlerini sizlere sunmaktayız

Ankara ilçelerine kısa sürede götürmüş olduğumuz servis hizmetimizden yararlanmak içim iletişim bilgilerimiz aracılığıyla bizlerle iletişime geçebilir ve randevu alabilirsiniz. Servis ekibimizin tümü özenle seçilmiş kişilerdir.

Alanında profesyonel ve eğitimli servis ekibimiz ile bakım, tamir gibi tüm gerekli işlemleri ürününüze uyguluyoruz. Öncelikle yapılan kontrol aşamalarından sonra ürününüz için gerekli olan tamir, bakım durumları sizlere bildirilmektedir. Sizler tarafından onay alındıktan sonra diğer işlemler yapılmaya başlanır.

Isıtma ve klima sistemlerinde öncü olan firmamız tüm müşterilerimiz için kaliteli ve hızlı servis hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Dolayısıyla bizlere başvurduğunuz anda en yakın süre için randevu alabilirsiniz.

Ekibimiz randevu saatinde orada olacak ve sizler için hızlı, kaliteli bir hizmet sunacaktır. Sizlerde ısıtıcı ve klimalarınızın bakım ve tamirlerini aksatmamalı, bu durumlarda Ankara Viessmann Servisi ismi ile hizmet veren firmamız ile iletişime geçmelisiniz

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir