Beyaz Eşya Servisi

Ankara Beyaz Eşya ServisiTamiriBakım


Buzdolabı servisi

Buzdolabı servisimiz tüm teknik sorunlar, kullanıcı hataları da dahil olmak üzere tüm markalarda sizlere sunulmaktadır.

Çamaşır Makinesi Servisi

Sık arıza gösteren çamaşır makineleriniz için uzun ömürlü yüksek kaliteli servis çözümlerini sağlıyoruz.

Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makinesi servisi Ankara tüm ilçe ve semtlerinde sizlere garantili ve uygun fiyatlarla sağlanmaktadır.

Ankastre Servisi

Ankastre servisi için Ankara merkez teknik servis bünyesinde özel servis birimlerimizle haftanın her günü sizlerleyiz.

Yedek Parça

Beyaz eşya servisi kapsamında sizlere parça değişimlerinde en uygun yedek parça hizmetini bizler sağlıyoruz.

Yerinde Servis

Beyaz eşya servis işlerinde ürünlerinizi yerinden kaldırmadan, sökmeden bulunduğu yerde işçilik yapıyoruz.
0
+
Servis Hizmetleri
0
Beyaz Eşya Onarım
0
Bakım Servisi
0
Yedek Parça

Beyaz Eşya Servis Birimi

Gün içinde Ankara’nın bir çok ilçesinde en aktif servis firmalarından biriyiz. Sesli çalışma sorunları, amortisör arızaları, kompresör sorunları, anakart tamiri, su rezistans hataları ve sorunları, gaz dolumu ve elektronik arızlar dahil beyaz eşyalardaki tüm sorunlarda tecrübeli birimlerimiz bulunmaktadır.

Beyaz Eşya Markaları

Firmamız Ankara Merkez teknik beyaz eşya servisi için yaygın kullanılan ve evlerde ve işyerlerinde seyrek bulunan bütün markalarda servis hizmeti vermektedir. Özel servis firması olarak hizmet vermekte olup garantili ürünlerde yetkili servislerden hizmet almanız gerekmektedir. Arçelik, Beko, Bosch, Ariston, Profilo, Siemens, Altus, Regal, Hotpoint, İndesit, Aeg, Samsung ve LG beyaz eşyalarında özel servis için bizleri arayabilirsiniz.

Listemizde göremediğiniz Beyaz eşya markaları için sitemizdeki telefon numarasından arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Ankara da haftanın 7 günü servisimiz devam etmektedir. 2019 yılında en uygun fiyatlarla servis işçiliği sağlıyoruz.Beyaz Eşya Buzdolabı Servisi

Beyaz eşya için firmamız her ne kadar çamaşır makinesi ve buzdolabı içinde her gün servis sağlasa da buzdolabı en çok servis kaydının oluştuğu birimlerimizden dir. Buzdolabında soğutma sorunları, gürültülü çalışma, su akıtma, motor ve elektronik aksam sorunları, buzdolabı gaz dolumu ve buzdolabı kompresör arızaları sıkça görülmektedir. Ankara buzdolabı servisi için beyaz eşya servis birimimizi hemen acil olarak arayabilirsiniz.

Güvenilir servis firması arıyorsanız ekiplerimiz tüm işçiliklerde firma garantisi sunmaktadır. Buzdolabı markanız her ne olursa olsun bizlerden en uygun servis hizmeti alacaksınız. Birden fazla araçla Ankara da her gün servis sağlıyoruz.