Beyaz Eşya Tamir Onarım

Beyaz Eşya Tamir Onarım

Evimizdeki kıymetli eşyalar arasında yer alan Beyaz Eşya ürünleri genelde dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Beyaz eşya tamir onarım işleri bu uzun süreçte bir çok kullanıcıya destek vermektedir. Değerli olan beyaz eşyalarınızı uzman servis firmamızda tamir onarımdan geçirerek tekrar ilk günkü gibi kullanım yapabilirsiniz. Kimi zaman bazı cihaz sahipleri ufak çözülebilecek arızalarda dahi yanlış bilgilendirilip beyaz eşyalarını değiştirmektedir. Ankara Merkez teknik firmamızın beyaz eşya servisi birimine ulaşmadan cihazlarınız hakkında kesin karar varmamanızı önermekteyiz.

Beyaz Eşya Tamir Servisi Hizmetleri

Beyaz eşya ürün gruplarının içerisine buzdolabınız, çamaşır makineniz, bulaşık makineniz girmektedir. Bu 3 cihazda son derece fazla kullanım yapılanlardır. Buzdolabınız hiç durmadan yıllarca çalışmaktadır. Çamaşır makinesi ise neredeyse haftada 3-4 kere kullanım yapılan makinelerdir. Bulaşık makinesi de hem evlerde hemde diğer ticari mekanlarda neredeyse her gün kullanılır hale gelmiştir. Yoğun kullanım nedeni ile kimi makinalarda performans düşüklüğü görülebilir. Tabi buna kullanıcı bazlı hatalar ve sizden kaynaklı olmayan binanızın elektrik voltaj sorunlarınızda ekleyebiliriz.

çamaşır makinesi tamir onarım servisÇamaşır Makinesi Tamir Servis Birimi

Ankara tüm ilçe ve semtlerinde yoğun şekilde çamaşır makinesi servis hizmeti sağlayıcısıyız. Gittiğimiz adreslerde çok çeşitli çamaşır makinesi sorunları ve arızaları ile karşılaşabilmekteyiz. Çamaşır makinesinin sesli, gürültülü çalışması, makine tambur dönmemesi, amortisör arızaları, ana kart sorunları en sık karşılaşılan sorunlardan biridir. Çamaşır makinem su akıtıyor, kazan delindi, çamaşır makinem yürüyor, çamaşır makinası sıcak su rezistansı çalışmaması, çamaşırların iyi yıkanmaması gibi şikayetlerde sıkça yaşanır. Beyaz eşya tamir onarım servisimiz bünyesinde tüm bu sorunlar profesyonel ekiplerimizce adresinizde makineniz yerinden kaldırılmadan tamir edilmektedir.

Bulaşık Makinesi Tamir Onarım Servisi

Beyaz eşya gruplarından biri olan Bulaşık makinesi içinde Ankara il genelinde en yaygın servis onarım hizmeti veren firmaların başında Ankara Merkez Teknik firması gelmektedir. Bulaşık makinesi iyi yıkamama, doğru deterjan ve yumuşatıcı kullanmama, yıkama sonrası durulama hataları, deterjan almama, parlatma sorunları, bulaşık makinesi sepet değişimi, program düğmelerinin içeri kaçması, bulaşık makinesi kapak yaylarının bozulması, kurtma makinesi arızası, bulaşıkların lekeli çıkmasıda bulaşık makinelerinde en sık gelen şikayetlerdir. Beyaz eşya tamir onarım servisimiz sizlere en kapsamlı hizmeti bu konuda da verecektir.

Ankara servis firması olarak bizleri şimdi arayın servis kaydınızı hemen bırakın kısa sürede yaşadığınız tüm sorunları kolayca çözelim. En uygun fiyatlarla Ankara beyaz eşya servis hizmetleri

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir