Buzdolabı Yerinde Servis

Buzdolabı Yerinde Servis

Buzdolabı yerinde servis hizmetimiz Ankara genelinde her semtte ve mahallede en etkin şekilde devam etmektedir. Bir önceki yılda olduğu gibi 2019 yılı içinde sizlere yerinde servis hizmetleri sağlamaktayız. Evimizdeki olmazsa olmaz cihazlar arasında bulunan buzdolabı günlerce servis de tamir için beklemeye gelmez. Bir an önce tamiri ve onarımı yapılıp çalıştırılması gerekir. Gıda depolama ürünleri olan bu cihazların bir kaç saat çalışmaması bile olumsuz sonuçlar doğuracaktır. Kısa sürede gerekli işlemin yapılması için teknolojik cihazlar sahip Ankara Merkez Teknik gibi firmalara ulaşmanız gerekir.

Neden Buzdolabı Yerinde Servis Hizmeti Almalısınız?

Önceki yıllarda bildiğiniz gibi herhangi bir arızada cihazlarınız ve makineleriniz servis firması tarafından adresinizden alınır ve servis merkezine taşınırdı. Bunun başlıca nedenlerinden biri teknik donanım ancak servis firma adresinde bulunmasından kaynaklıydı. Şimdilerde ise profesyonel yetkili servis ve özel servislerde bulunan mobil donanımlar ile buzdolabını taşımaya gerek kalmamıştır. Buzdolabı tamir ve onarımı yapılması gerekirken taşınam sırasında bir çok buzdolabı zarar görürdü. Mobil ekipler ile bu sorunda tamamen ortadan kalkmış olur. Ayrıca önceki zamanlarda günlerce süre buzdolabı tamir ve onarımı buzdolabı yerinde servis ile bir kaç dakika da tamamlanmaktadır. Her beyaz eşya servisi Ankara’da bu hizmeti veremeyebilir. Hizmet almadan firmadan bu konuda bilgi almanız gerekir.

Buzdolabı Yerinde ServisAnkara Buzdolabı Servis Hizmet Bölgeleri

Birden fazla servis aracımız ile Ankara da buzdolabı servis işlerinde en aktif firmalardan biri konumundayız. Ankara genelinde hizmet veren firmamız başta aşağıda yer alan semt ve bölgelerle birlikte tüm ilçelerde sizlere buzdolabı yerinde servis hizmeti vermektedir.

Ankara buzdolabı servisi için Çankaya, Çayyolu, Yenimahalle, Keçiören, Batıkent, Eryaman, Etimesgut, Sincan, Altındağ, Mamak, Dikmen, Balgat, Etlik, Gölbaşı, Elvankent, Kızılay, Demetevler, Karagürçek, Emek, Çukurambar başta olmak üzere rüm semtlerde sizlere profesyonel hizmet sağlıyoruz.

Yerinde Servis Kalite Ayrıcalıklarımız

  • Koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlıyoruz
  • Kurumsal hizmet anlayışı ile servis vermekteyiz
  • Seçkin ve uzman personellerimiz ile sizlere ulaşıyoruz
  • Tam donanıma sahip mobil araçlarımızla adresinize geliyoruz
  • Orijinal parça kullanımı yapıyoruz
  • 1 yıl parça garantisi sağlıyoruz
  • Kredi kartı ile ödeme kolaylığı sunuyoruz
  • Iso 9001 belgesi sahibi servis ayrıcalığı sunuyoruz

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir