Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makinesi servisi için Ankara bölgesinde en yaygın ekiplere sahibiz. Çamaşır makinesi arıza, onarım, yedek parça ve bakımlar dahil her tür sorunda sizlere en uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Makinenizin markası her ne olursa olsun firmamız Ankara merkez teknik firmasına aşağıdaki telefon numarasından ulaşabilir ve hızlı, etkili servis desteği alabilirsiniz.

ankara buzdolabı tamiri

Çamaşır Makinesi Genel Hata ve Sorunları

Firmamız Ankara merkez teknik çamaşır makinesi servisi bünyesinde bir çok farklı türde şikayet ulaşmaktadır. Kullanıcılardan en çok bizlere ulaşan çamaşır makinesi genel hata ve sorunlarını aşağıda sıraladık.

 • Çamaşır makinem çalışmıyor
 • Çamaşır makinemin kapağı açılmıyor
 • Çamaşır makinesi su almıyor
 • Makine çok yüksek seste çalışıyor ve titriyor
 • Yıkama esnasında az su alıyor
 • Makine sıkma yapmıyor
 • Çamaşı makinesi içindeki su boşalmıyor
 • Makine yıkıyor ancak çamaşırlar temiz çıkmıyor
 • Deterjan almıyor
 • Elektrik geliyor ama program başlatmıyor

Yukarıdaki listede belirtilen genel sorun ve arızlar dışında farklı türde problemler de yaşanabilir. Ankara çamaşır makinesi servisi ekiplerimizi arayarak yaşadığınız sorun hakkında dilerseniz teknik destek alabilirsiniz. Ankara’da yetkili servis ve özel servis olarak bir çok firma bulunmaktadır. Ancak çamaşır makineleri genelde pahalı cihazlar olup güvenmediğiniz kişilere makinalarınızı teslim etmeyin.

çamaşır makinesi servisi

Ankara Çamaşır Makinesi Servis Bölgeleri

Ankara merkez teknik yaygın çamaşır makinesi servis ağı ile Ankara genelinde her noktaya aynı gün içinde servis sağlayan ender firmalardan biridir. Onarım servisimiz, bakım servisimiz bünyesinde görev alan tüm teknisyenler alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Müşteri memnuniyetini esas alan ve geçici personel ile değil daima uzman teknik ekipleri bünyesinde bulunduran bir firmayız. Ankara servis hizmetlerini yeni değil uzun yıllardır sizlere sağlıyoruz. Güvenle şirketimizden tüm markalarda çamaşır makinesi tamiri ve servis hizmetlerini alabilirsiniz.  Aşağıda yer alan semtler öncelikli bölgelerimiz olup diğer tüm Ankara ilçe ve mahallelerinden de bizlere ulaşabilir ve servis kaydı oluşturabilirsiniz.

 1. ÇANKAYA
 2. ÇAYYOLU
 3. YENİMAHALLE
 4. EÇİÖREN
 5. BATIKENT
 6. ERYAMAN
 7. ETİMESGUT
 8. SİNCAN
 9. ALTINDAĞ
 10. MAMAK
 11. DİKMEN
 12. BALGAT
 13. ETLİK
 14. GÖLBAŞI
 15. ELVANKENT
 16. KIZILAY
 17. DEMETEVLER
 18. KARAĞÜRÇEK
 19. EMEK
 20. ÇUKURAMBAR

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir