Dikmen Klima Servisi

Dikmen Klima Servisi

Dikmen klima servisi merkezimizde bakım onarım, tamir, yedek parça, montaj ve yer değiştirme dahil tüm hizmetler verilmektedir. Klima cihazınızın model ve markası her ne olursa olsun teknik ekibimizde uzman teknisyen bulunmaktadır. İşçilik garantili hizmetler vermekte olan firmamız Ankara merkez teknik en uygun fiyatlarla müşterilerine servis sağlamaktadır. Klimanızı tecrübesi olmayan kişilere teslim etmeyin. Ankara klima servisi için arayın aynı gün adresinize teknik ekibimizi gönderelim.

Dikmen Klima Bakım ve Montaj Servisi

Öncelikle bakım her klima cihazı için son derece gerekli ve önmelidir. Bir çok bilinçli klima sahibi bakıma özen göstermekte ve cihazlarından bu sayede en iyi performansı almaktadır. Ancak bazı kullanıcılar belki yıllarca bakım yaptırmamakta ve cihazlarından da her yıl düşen bir performans almaktadır. Firmamız kesinlikle müşterilerine belirli aralıklarla bakım yaptırmalarını tavsiye etmektedir. Dikmen klima servisi içinde bakım birimimiz ayrıca bulunmakta olup yaz kış her müşterine en etkili şekilde hizmet vermektedir.

dikmen klima servisi

Klima bakımı için oldukça kapsamlı bir işçilik sağlamaktayız. En önemli detay olan klima filtreleri temizliği ve değişimi en ince şeklide planlanmaktadır. Gerekli olan bütün aksamlar bakım sırasında gözden geçirilmektedir. Bakım dışında montaj servisimiz de en aktif şekilde Dikmen bölgesindeki müşterilerine hizmet sağlar. Klima yer değişimi gerekiyorsa aynı gün içinde montaj birimimiz adresinize ulaşmakta ve uygun fiyatlarla hizmet vermektedir.

Klima Arıza ve Onarımı Dikmen Servisi

Bilemediğiniz anlayamadığınız sebeplerle klimanız arıza gösterebilir ve tamire ihtiyaç duyabilir. Her klimanın tamir ve onarımı mümkündür. Elektronik sorunları, ısıtma ve soğutma sorunları, klima kartı arızları dahil her sorun girilmesi mümkündür. Ankara Dikmen klima servisi ekiplerimiz yıl içinde yüzerce tamir yapmakta ve müşterilerine işçilik garantisi sağlamaktadır. İlçemiz Dikmen’de en çok kullanılan klima modellerinden en seyrek tercih edilmiş markalara kadar tümünde servisimiz vardır.

  • Carrier klima, Rubenis klima, Fujitsu klima, Toshiba klima, General klima, Alarko klima, Baymak klima, Demirdöküm klima, Airfel klima, Bosch klima, Profilo klima, Siemens klima, Altus klima, Regal klima, Mitsubishi klima, Daikin klima, Samsung klima, Arçelik klima, Beko klima, Mides klima, York klima, Lg klima

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir