Karapürçek Klima Servisi

Karapürçek Klima Servisi

Karagürçek klima servisi birimlerimiz semtimizde her gün sizlere ulaşmaktadır. Klimanızda arıza yaşadığınızda, teknik bir sorunda ve bakım, montaj gibi isteklerinizde bizlere ulaşınız. 0312 223 23 12 çağrı merkezimize servis kaydınız için dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Ankara merkez teknik klima servisi birimiz il genelinde en yaygın hizmet veren firmalar arasındadır. Semtimizde kullanıcılar tarafından tercih edilen bütün klima markalarında servis sağlamaktayız. Klima cihazınız garantisi devam ediyorsa yetkili klima servisi şayet devam etmiyorsa özel klima servislerinden de hizmet alabilirsiniz. Ankara Karagürçek semtimizde 4 mevsim klima servis desteği sağlıyoruz.

Karagürçek Klima Bakım Servisi

Klimalardan yeterli verim alamayan ve düşük performans alan müşterilerimize önerimiz kesinlikle profesyonel klima bakım hizmetleri almaları yönündedir. Karagürçek klima servisi hizmetleri kapsamında ayrıca periyodik klima bakım servimiz de bulunmaktadır. Klimanız baştan sona gözden geçirilerek kontrol edilir, filtre temizliği ve değişimi yapılır ve ilk günki gibi yüksek performans ile sizlere teslim edilir. Önceki senelere göre klima kullanım oranı sürekli artmaktadır. Yaz aylarında yoğun sıcaklar da bir çoğumuz klima kullanırız. Ancak genel şikayetlerimizin başında klimanın soğutmadığı yönündedir. Bu nedenle klima bakımı herkesin belirli aralıklarla yaptırması gereken hizmetlerdendir.

karagürçek klima servisi

Klima Arıza Onarım Servisi Ankara Karagürçek

Klimalar bazen istenmeyen arızalar ile sizleri baş başa bırakmaktadır. Bu gibi durumda klima servisinden destek almanız gerekecektir. Ankara merkez teknik genelde Ankara ilçelerinin tümünde müşterilerine aynı gün içinde servis sağlamaktadır. Arıza onarımlar yerinde servis ayrıcalığı ile servis merkezine taşınmadan sorun giderilmektedir. Bazı servislerde klimada çeşitli aksam paralarında değişim gerekebilmektedir. Ankara merkez teknik servis bünyesinde klima yedek parça servisi de bulunmaktadır. Klimanın parça değişimine gerek görülmesi halinde değişim yapılmadan önce klima sahibi kesinlikle bilgilendirilmektedir. Karagürçek klima servisimiz her tür isteğinizde en yüksek performanslı servis çözümleri sizlere ayağınıza getiriyor.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir