Kızılay Klima Servisi

kızılay klima servisi

Kızılay Klima Servisi

Kızılay klima servisi arıza onarım, yedek parça bakım birimlerimle her gün sizlere hizmet vermektedir. İklimlendirme cihazları için Kızılay’ta en yakındaki klima servis firmasıyız. Kızılay Klima servis ekiplerimiz arıza onarım, tamirat, bakım, montaj ve yer değiştirme, gaz dolum işleri, klima kart tamiri ve yedek parça değişimi üzerine hizmet vermektedir. Klima markanız her ne olursa olsun Ankara merkez teknik sizlere profesyonel tekniker ekipleri ile en kapsamlı servisleri sunmaktadır.

Klima servis merkezi numaramız Kızılay 0312 223 23 12

Ankara Klima Servisi

Ankara klima servisi çağrı merkezine bir çok klima şikayeti ve arıza talebi ulaşmaktadır. Bir klima cihazının bir çok farklı sorunu bulunabilir. Her ne kadar bir çok kişi benzer sorun ve şikayetleri yaşıyor olsa da az da olsa ender görülen arızlar da klimalarda oluşabilir. Klima motoru devreye girmiyor, klimanın motorundan su akıyor, klima çalışıyor motor çalışmıyor, klimanın motoru devreye girmiyor, klima motoru çalışmıyor gibi motor arzıları ciddi sorunlar diyebiliriz. İklimlendirmede motor arızalarında en verimli servis sunmaktayız. Her klima markasında tecrübemiz oldukça yüksektir. Kızılay klima servis ekiplerimizi motor arızlarında istediğiniz zaman güvenle arayabilirsiniz.

Markası her ne olursa olsun tüm klima model ve markalarında sizlere hizmet veriyoruz.

Klima Arızaları

Kızılay klima servisi çağrı merkezine klima elektrik sorunları, iç ve dış ünite fan sorunları, üfleme arızları gibi bir çok farklı sorunda ulaşmaktadır. Klima çalışıyor ama üflemiyor, klima neden soğuk üflemez, klima sıcak üflüyor, klima üflüyor ama soğutmuyor, klima soğuk üflemiyor, klima sıcak üflemiyor, klima neden buzlanma yapar, klima buzlanma, klima neden buz atar, klima dış ünite buzlanma sorularıda bizlere sık sorulan sorulardır. Ankara Kızılay klima servisi için haftanın bütün günleri bölgede her semt ve mahallede sizlere hizmet vermekteyiz. Uygun fiyatlı servis işlemleri için bizleri arayıp hemen randevu alınız.

Carrier klima, Rubenis klima, Fujitsu klima, Toshiba klima, General klima, Alarko klima, Baymak klima, Demirdöküm klima, Airfel klima, Bosch klima, Profilo klima, Siemens klima, Altus klima, Regal klima, Mitsubishi klima, Daikin klima, Samsung klima, Arçelik klima, Beko klima, Mides klima, York klima, Lg klima cihazlarında servisimiz her gün vardır.

Kızılay klima servisi için uygun fiyat ve doğru işçilik garantisi ile Ankara Merkez teknik ekiplerinden destek alınız.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir