Klima Servisi

Ankara KlimaServisiTamiriBakım

klima servisi

Klima Arıza servisi

Her klima markasında farklı nedenle arıza alabilirsiniz. Ankara Klima arıza servisimizi arayın sorunu kısa sürede çözelim.

Klima Bakım Servisi

Klimayı ister evinizde istersenizde işyerinizde kullanın yüksek performans için periyodik klima bakımı yaptırmanız kesinlikle önerilmektedir.

Klima Tamir Servisi

Klima cihazları her kadar tamir yapılsa da uzun ömürlü cihazlardır. Kaliteli klima tamir servisi ile daha uzun kullanım yapın.

Klima Yer Değişimi

Ev taşınması ve yanlış kurulum durumlarında uygun fiyatlarla Klima yer değiştirme talebinde bulunabilirsiniz.

Klima Montajı

Ankara klima servisi bünyesinde klima montajı için ayrı birimlerimizle sizlere en hızlı hizmeti en iyi kalitede sağlamaktayız.

Klima Yedek Parça

Klimanız hangi marka olursa olsun Ankara merkez teknik firmamızdan orijinal klima yedek parça desteği alabilirsiniz.
0
+
Klima Servisi
0
Klima Tamiri
0
Klima Montajı
0
Klima Yedek Parça

Klima Servisi Hizmetleri

Klima servisimizde gaz dolumu, montaj, borulama işlemleri, kompresör değişimi, boruların dekoratif bantla sarılması, mekan için uygun cihaz seçimi, iç ve dış ünite bakımı & kimyasal temizliği, kart tamiri, gaz kaçağı tespiti, soğutmama sorunu, yedek parça, filtre temizliği dahil gerekli ve ihtiyaç halinde tüm hizmetleri bizlerden isteyebilirsiniz.

Klima Markaları

Ankara Merkez teknik klima servisimiz bir çok markada sizlere eksiksiz ve sorunsuz hizmet sağlamaktadır. Ankara’da yayın ve seyrek olarak bir çok marka klima kullanılmaktadır. Aşağıda belirtilmiş olan klima markaları için bizlere ulaşabilirsiniz.

Carrier, Rubenis, Fujitsu, Toshiba, General, Alarko, Baymak, Demirdöküm, Airfel, Bosch, Profilo, Siemens, Altus, Regal, Mitsubishi, Daikin, Samsung, Arçelik, Beko, Mides, York, Lg

Klima servisi bünyesinde inverter klima , tavan tipi büyük kapasiteli klimalar, split duvar tipi ev klimaları, mobil klima dahil tüm tip klimalarda servis hizmeti verilmektedir. 


klima servisi ankara

Garantili Klima Servisi

Klima cihazlarında servis firması seçerken bir çok detaya dikkat etmeniz gerekmektedir. Tecrübe her ne kadar önemli olsa da teknolojik donanım olmadan doğru işçilik yapmak pek mümkün değildir. Klima teknolojisi her yıl kendisini yenilemektedir. Bu nedenle seçeceğiz firmada doğru teknik araçlar ile cihazlara müdahale etmeli ve sizlere ekstra masraflar çıkarmamalıdır.

Firmamız Ankara Merkez teknik her ilçe ve semtte müşterilerimize haftanın her günü ulaşabilmektedir. Hizmetlerimiz firma garantisi altında müşterilerimize sunulmaktadır. Müşteri memnuniyetine son derece önem vermekte olan firmamız İso 9001 Belgeli, TSE Standartlı Servis hizmetleri ve Tüketici Odaklı Hizmet sunmaktadır.