Klima Tamircisi

klima tamircisi

Klima Tamircisi

Klima tamircisi olarak Ankara’da her tür klima markasının ve modelinin tamirini sağlamaktayız. Klimalar her ne kadar teknolojik cihaz ve elektronik aksamları fazla olsa da tamiri mümkün cihazlardır. Sanıldığının aksine kullanım ömürleri de oldukça yüksektir. Ancak bir çok kullanıcı zamanında ve periyodik olarak bakımlarını yaptırdığından cihazlar çok daha kısa sürede yıpranabilir ve sık arıza çıkarabilirler. Klima tamiricisi hizmetimiz ile yaşadığınız tüm ufak büyük sorunlarda sizlere kaliteli ve uzun ömürlü çözümler sağlıyoruz.

Ankara Klima Servisi

Ankara Klima Servisi bünyemizde tamir birimimiz, bakım bölümümüz ve yedek parça hizmet ekiplerimiz ayrı ayrı görev yapmaktadır. Klima tamircisi için bizden destek istediğiniz illaki cihazların servis merkezine taşınmasına da gerek yoktur. Adresinize gelecek olan Ankara merkez teknik klima tamircisi teknikerleri cihazları bulundukları yerde onarım hizmeti sağlayacaktır. Çok istisna ve özel durumlarda cihazları servisi merkezine taşımakta ve burda işlem yapmaktayız. Firmamıza Ankara’da bir çok ilçe ve bölgeden tamir talebi ulaşmaktadır. Birden fazla aracımız ve ekiplerimiz bulunmakta olup her arayan müşterimize en hızlı şekilde tamir ekibi göndermekteyiz. Peki klimalarda tamiri gerektirecek durumlar nelerdir? Klima kullanıcıları en çok hangi arızları almaktadır. Gelin birlikte bunları inceleyelim.

Klima Tamir Hizmetleri Ankara

Klima tamircisi için çağrı merkezimize çok farklı sorunlardan kaynaklı telefonlar gelmektedir. İç ünite arızları ve dış ünite arızalarının tümünde tamir olanağı bulunmaktadır. Klima motoru devreye girmiyor, klima motorundan su gelmesi, klimanın motoru devreye girmiyor, klima motoru çalışmıyor, klimanın motorundan su akıyor, klima çalışıyor motor çalışmıyor, klima motoru neden çalışmaz, klima elektrik bağlantısı, klima montajı için elektrik tesisatı, klimaya elektrik gelmiyor, inverter klima elektrik bağlantısı, klima elektrik tesisatı. klima çalışıyor ama üflemiyor, klima neden soğuk üflemez, klima sıcak üflüyor, klima üflüyor ama soğutmuyor, klima soğuk üflemiyor, klima sıcak üflemiyor, klima neden buzlanma yapar, klima buzlanma, klima neden buz atar, klima dış ünite buzlanma, klima buz atıyor, klimadan buz gelmesi, klima dış ünite buzlanması, klimanın buz atması. Klima iç ünite fanı, klima fanı çalışmıyor, klima dış ünite fanı çalışmıyor, klima iç ünite fanı gibi arızları bir çok kişi almaktadır.

Her klima sorunu tamir gerektirmeyebilir. Servis firmamızı klima tamircisi için aramadan önce sitemizde bulunan klima yazıları ve içeriklerine göz atmalısınız. Ayrıca varsa klima markanızın sizlere verdiği kullanım kılavuzunuda incelemelisiniz.

Klima Tamircisi Hizmet Bölgeleri

Carrier, Rubenis, Fujitsu, Toshiba, General, Alarko, Baymak, Demirdöküm, Airfel, Bosch, Profilo, Siemens, Altus, Regal, Mitsubishi, Daikin, Samsung, Arçelik, Beko, Mides, York, Lg klima markaları için klima tamiricisi hizmetimiz aşağıdaki ilçelerde ve semtlerde müşterilerimize sunulmaktadır. ÇANKAYA

ÇAYYOLU, YENİMAHALLE, KEÇİÖREN, BATIKENT, ERYAMAN, ETİMESGUT, SİNCAN, ALTINDAĞ, MAMAK, DİKMEN, BALGAT, ETLİK, GÖLBAŞI, ELVANKENT, KIZILAY, DEMETEVLER, KARAĞÜRÇEK, EMEK, ÇUKURAMBAR bölgelerinden bizlere klima tamiricisi için her gün ulaşabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir