Kombi Servisi

Ankara Kombi ServisiTamiriBakımı


Kombi servis

Size en yakındaki kombi servis firması arıyorsanız Ankara’da bir çok ilçede yüksek sayıda servis ekibimizle hizmet veriyoruz.

Kombi Tamiri

Kombi arızları genelde giderilebilir sorunlardır. Kombinizi söküp atmanıza gerek kalmayacak şekilde profesyonel kombi tamiri için bizlere ulaşınız.

Kombi Bakım

Bir çok kişi yüksek derece de çalıştırdığı halde kombiden yeterli ısı alamadığından şikayetçidir. Kombi bakım servis hizmetleri ile yüksek ısı elde edin.

Kombi Montajı

Çok sık yaşanmasa da kombi yer değiştirme ve kurulup gerekebilir. Ankara kombi montaj hizmetleri için en uygun fiyatlar firmamızda.

Kombi Yedek Parça

Kombi servis işlerinde sizlerin onayı olmadan yedek parça değişimine gitmeyiz. Her servis işçiliğinde orijinal kombi yedek parçası kullanmaktayız.

Kombi Servis Fiyatları

2019 Kombi servis fiyatları için en makul ve bütçenize uyacak fiyatları Ankara merkez teknik olarak bizler sağlıyoruz. Yüksek kalite uygun fiyat
0
+
Kombi Genel Servis
0
Kombi Bakım Servisi
0
Kombi Tamirat
0
Kombi Yedek Parça

Ankara Kombi Servis Birimi

Kombi risk taşıyan özel cihazlardır. Bu nedenle müdahale yapacak Ankara servis personeli kesinlikle yüksek bilgiye sahip olmalıdır. ISO 9001 ve TSE belgeli servis olan firmamız Kombi cihazları için müşterilerine tam donanımlı araçları ve güncel tüm bilgilere sahip personelleri ile hizmet verir.

Genel Kombi Arızaları

Kombi servisi olarak gitmiş olduğumuz servis işlerinde birbirinden farklı bir çok sorun ve arıza ile karşılaşmaktayız. Kombi sirkülasyon pompası, kombi program kartı tamiri ve değişimi, kombi fan sorunları, vana arızaları, gaz valfi sorunları, tesisat ve filtre sorunları dahil her tür sorunda bizlere ulaşabilirsiniz.

Regal, Altus, Ariston, Profilo, Bosch, Arçelik, Auer, Lambert, İmmergas, Termoteknik, Airfel, Süsler Protherm, Viessman, Vaillant, Ferroli, Deemirdöküm, Alarko, Baxi, Isısan kombiler Ankara’da en çok tercih edilen kombiler.Ankara Kombi Servisi Bölgelerimiz

Kombilerde sıradan müdahaleler değil kapsamlı servis hizmeti verilmelidir. Firmamız Ankara da müşterilerine yüksek kalite standartlarında son model test cihazları ile bu hizmetleri sunmaktadır. Ankara merkez teknik olarak 25 yıllık tecrübeye sahip olup kurumsal hizmet anlayışı ile çalışmaktayız.

Ankara’da Tüm ilçelerde haftanın 7 günü kombi servisi birimlerimiz görev yapmaktadır. Çankaya, Çayyolu, Yenimahalle, Keçiören, Batıkent, Eryaman, Etimesgut, Sincan, Altındağ, Mamak, Dikmen, Balgat, Etlik, Gölbaşı, Elvankent, Kızılay, Demetevler, Karagürçek, Emek ve Çukurambar da en aktif kombi servisi firmalarından biriyiz.